Competitie 2013/2014

In het seizoen 2013/2014 neemt BC SCC met 10 teams deel aan de bonds- en districtscompetitie en met 2 teams deel aan de recreantencompetitie.

SCC1   Derde divisie afdeling 1
SCC2   Derde divisie afdeling 2
SCC3   Vierde divisie afdeling 15
SCC4   Gemengd 1e klasse afdeling 1
SCC5   Jeugd onder 17 jaar
SCC6   Jeugd onder 13 jaar 
SCC7   Jeugd onder 13 jaar
SCC8   Jeugd onder 11 jaar

Recreanten 1   1e Klasse regio Midden Limburg
Recreanten 2   3e Klasse regio Midden Limburg


Reservespelers Senioren:
Joyce Chappin
Jos Meulenberg
Walter Colsters


Reservespelers Recreatie:
Manon Quadvlieg-de la Croix
Jeanine Jansen
Sandra Limpens

Reservespelers Jeugd:
U17:


U15:


U13:

Contactpersoon
bonds- en districtscompetitie
Martin Kruitz
Langhaagweg 65
6171 BS Stein
06-43379605
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Contactpersoon recreantencompetitie

Rick van Rossum
046-4333565 / 06-46311850


Competitieboekje 2013/2014 (alleen toegankelijk voor leden; inloggen vereist)
Competitie Uitnodigingen 2013/2014

 

Competitie 2012/2013
Competitie 2011/2012
Competitie 2010/2011
Competitie 2009/2010

SCC 1 - Olympia 1:   5 - 3
SCC 2 - BECA 3:   1 - 7
SCC 3 - BCM '97 1:   0 - 8
SCC 4 - BCM '97 2:   3 - 5
SCC 5 - KBC 2:   8 - 0
SCC 6, SCC 7 en SCC 8 hadden dit weekend vrij.

RALLY BC 1 - BC SCC 1 3-5
GELDROP BC 2 - BC SCC 2 6-2
TRILAN BC 3 - BC SCC 3 8-0
BC Rally 2 - BC SCC 4 4-4
BC Rebeo 4 - BC SCC 5 8-0
BC 't Roat 6 - BC SCC 6 0-8
BC Victoria 10 - BC SCC 7 6-2
BCM '97 9 - BC SCC 8 3-5

Spelers

Miriam Schreurs
Monique Kentstra
Gloria Weijers

     Ralph Berlauwt
Rick van Rossum (TC)
Harrie Pörteners

IMG 2243


Wedstrijdschema:
Klik hier


Stand:
RCML Badminton -> GD-2 

 

Aandachtspunten:
- Bij problemen kunnen de thuis wedstrijden ook op de maandagavond gespeeld worden ook om 20.30 uur
- Bij thuis wedstrijden wordt van iedereen verwacht om uiterlijk een kwartier voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn
- Bij uit wedstrijden verzamelen wij ons bij de Sporthal in onderling overleg.
- Indien er nog vragen zijn kunnen jullie terecht bij Competitieleider recreanten: Rick van Rossum tel. 046-4333565 of 06-46311850.

Succes allemaal!


Spelers

Edith Klerks
Monique Olislagers
    Kees Nieman
Léon Kellenaers (TC)

HPIM3722a


Wedstrijdschema:
Klik hier


Stand
 RCML Badminton -> GD-1


Aandachtspunten:

- Bij problemen kunnen de thuis wedstrijden ook op de maandagavond gespeeld worden ook om 20.30 uur
- Bij thuis wedstrijden wordt van iedereen verwacht om uiterlijk een kwartier voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn
- Bij uit wedstrijden verzamelen wij ons bij de Sporthal in onderling overleg.
- Indien er nog vragen zijn kunnen jullie terecht bij Competitieleider recreanten: Rick van Rossum tel. 046-4333565 of 06-46311850.

Succes allemaal!

SCC8-1   

Spelers
Zosja Limpens
Fleur Ostendorf
Gwenn Devoi
Mika Breijer

Indeling

1. SCC 8
2. Vrij
3. BC Trilan 13
4. BCM '97 9
5. BCG Beek 3
6. BC 't Roat 7
7. BC Roermond 7
8. BC Victoria 11

Programma:

15-09-2013 Uit BCM '97 9 12:00
22-09-2013 Thuis Vrij -
29-09-2013 Uit BC 't Roat 7 09:30
06-10-2013 Uit BC Trilan 13 09:30
27-10-2013 Thuis BC Roermond 7 09:30
03-11-2013 Thuis BCG Beek 3 09:30
17-11-2013 Uit BC Victoria 11 Nog niet bekend
24-11-2013 Thuis BCM '97 9 09:30
01-12-2013 Uit Vrij -
08-12-2013 Thuis BC 't Roat 7 09:30
15-12-2013 Thuis BC Trilan 13 09:30
12-01-2014 Uit BCG Beek 3 12:00
19-01-2014 Thuis BC Victoria 11 09:30
26-01-2014 Uit BC Roermond 7 09:45




SCC 8 op toernooi.nl

 

SCC6-1   

Spelers
Lynn Ostendorf
Benthe Stassen
Maud Thomassen
Dian Thomassen
Lizzy Tomasoa

Indeling

1. BC WIK 10
2. BC Rebeo 8
3. SCC 6
4. Vrij
5. BC United 7
6. BC 't Roat 5
7. BC Roermond 5
8. BC 't Roat 6

Programma:

15-09-2013 Uit BC 't Roat 6 09:30
22-09-2013 Thuis Vrij -
29-09-2013 Uit BC Rebeo 8 09:00
06-10-2013 Thuis BC WIK 10 09:30
27-10-2013 Uit BC 't Roat 5 09:30
03-11-2013 Thuis BC Roermond 5 09:30
17-11-2013 Uit BC United 7 10:00
24-11-2013 Thuis BC 't Roat 6 09:30
01-12-2013 Uit Vrij -
08-12-2013 Thuis BC Rebeo 8 09:30
15-12-2013 Uit BC WIK 10 09:30
12-01-2014 Uit BC Roermond 5 09:45
19-01-2014 Thuis BC United 7 09:30
26-01-2014 Thuis BC 't Roat 5 09:30




SCC 6 op toernooi.nl

 

SCC5 1314   

Spelers
Dionne Bastiaens
Gavin Smeets
Bjorn Hendrix
Tom Rinkens

Indeling

1. SCC 5
2. KBC '67 2
3. BC Olympia 6
4. BC Rebeo 4
5. BC United 5
6. BBC '77 6
7. BC Roermond 3
8. BC Victoria 5

Programma:

14-9-2013 Uit BC Rebeo 4 09:00 Let op zaterdag!
22-09-2013 Thuis KBC '67 2 12:15  
29-09-2013 Uit BBC '77 6 10:15  
06-10-2013 Uit BC Olympia '56 6 10:00  
27-10-2013 Thuis Roermond 3 09:30  
03-11-2013 Thuis BC United 5 12:15  
17-11-2013 Uit BC Victoria 5 Nog niet bekend
24-11-2013 Thuis BC Rebeo 4 12:15  
30-11-2013 Uit KBC '67 2 09:30 Let op zaterdag!
08-12-2013 Thuis BBC '77 6 12:15  
15-12-2013 Thuis BC Olympia '56 6 09:30  
12-01-2014 Uit BC United 5 10:00  
19-01-2014 Thuis BC Victoria 5 12:15  
26-01-2014 Uit Roermond 3 09:45  




SCC 5 op toernooi.nl

 

SCC3   

Spelers
Sanne Huizinga
Floor Ummels
Emily Maas
Jeroen Custers
Jurgen Heusschen
Björn Maesen

Indeling

1. BC Rebeo 1
2. BC Brunssum 1
3. SCC 3
4. BCM '97 1
5. BC United 2
6. BC Geldrop 4
7. BBC '77 3
8. BC Trilan 3

Programma:

15-09-2013 Uit TRILAN BC 3 10:00
22-09-2013 Thuis BCM 97 1 11:45
29-09-2013 Uit BRUNSSUM BC 1 10:00
06-10-2013 Thuis REBEO BC 1 11:45
27-10-2013 Uit GELDROP BC 4 12:30
03-11-2013 Thuis BOCHOLTSZE BC 3 11:45
17-11-2013 Uit UNITED BC 2 12:00
24-11-2013 Thuis TRILAN BC 3 11:45
01-12-2013 Uit BCM 97 1 10:00
08-12-2013 Thuis BRUNSSUM BC 1 11:45
15-12-2013 Uit REBEO BC 1 09:00
12-01-2014 Uit BOCHOLTSZE BC 3 10:15
19-01-2014 Thuis UNITED BC 2 11:45
26-01-2014 Thuis GELDROP BC 4 11:45




Vierde divisie afdeling 15 op toernooi.nl

 

SCC2   

Spelers
Simone Reinaerdts
Sanne Custers-Meijers
Erik Driessen
Roel Ritterbeeks
Ruud Prejean

Indeling

1. SCC 2
2. BECA 2000 3
3. BC Olympia 2
4. BC Geldrop 2
5. BC Tilburg 2
6. BC Alouette 1
7. BC Shot 1
8. BC Gilze 1

Programma:

15-09-2013 Uit GELDROP BC 2 12:30
22-09-2013 Thuis BECA 2000 3 09:30
29-09-2013 Uit ALOUETTE BC 1 12:00
06-10-2013 Uit OLYMPIA 56 BC 2 10:00
27-10-2013 Thuis SHOT BC 1 09:30
03-11-2013 Thuis TILBURG BC 2 09:30
17-11-2013 Uit GILZE BC 1 12:30
24-11-2013 Thuis GELDROP BC 2 09:30
01-12-2013 Uit BECA 2000 3 10:00
08-12-2013 Thuis ALOUETTE BC 1 09:30
15-12-2013 Thuis OLYMPIA 56 BC 2 09:30
12-01-2014 Uit TILBURG BC 2 Nog niet bekend
19-01-2014 Thuis GILZE BC 1 09:30
26-01-2014 Uit SHOT BC 1 10:30




Derde divisie afdeling 2 op toernooi.nl

 

SCC7-1   

Spelers
Lisanne Breijer
Jana Peeters
Chymène Bergeron
Roy Meulenberg

Begeleider
Nicolas Bergeron

Indeling
1. BC WIK 12
2. RBC 7
3. SCC 7
4. Vrij
5. BC United 8
6. BC Venray 7
7. BC Weert 12
8. BC Victoria 10

Programma:

 

15-09-2013 Uit BC Victoria 10 Nog niet bekend
22-09-2013 Thuis Vrij -
29-09-2013 Uit Roosterse 7 10:00
06-10-2013 Thuis BC WIK 12 12:15
27-10-2013 Uit BC Venray 7 Nog niet bekend
03-11-2013 Thuis BC Weert '67 12 12:15
17-11-2013 Uit BC United 8 10:00
24-11-2013 Thuis BC Victoria 10 12:15
01-12-2013 Uit Vrij -
08-12-2013 Thuis Roosterse 7 12:15
15-12-2013 Uit BC WIK 12 09:30
12-01-2014 Uit BC Weert '67 12 10:00
15-01-2014 Thuis BC United 8 18:15
26-01-2014 Thuis BC Venray 7 12:15




SCC 7 op toernooi.nl



 

Subcategorieën

SCC 4 (Gemengd 1e Klasse afdeling 1)

Recreanten 2 (Regio Midden Limburg)

Recreanten 1 (Regio Midden Limburg)

SCC 8 (Jeugd onder 11 jaar)

SCC 7 (Jeugd onder 13 jaar)

SCC 6 (Jeugd onder 13 jaar )

SCC 5 (Jeugd onder 17 jaar)

 

SCC 3 (Vierde Divisie Afdeling 15)

SCC 2 (Derde Divisie Afdeling 2)

© 2013 BC SCC